Hakkımızda

Şirketimizin kurucusu Ali Usta lakabıyla anılan Ali İhsan Başoğlu ayakkabıcılık mesleğiyle 12 yaşlarında tanışmıştır. Denizli'nin Babadağ ilçesinde dokumacı bugünkü tabiriyle tekstilci bir aileden gelen Ali İhsan Başoğlu, ilkokulu bitirdikten sonra özel siparişle tamamen el işçiliğiyle yapılan ayakkabı atölyesinde çıraklıkla işe başlamıştır. 4 sene çıraklığın ardından 16 yaşında 1962 senesinde İstanbul'a gelmiş, İstanbul ayakkabı sektöründe sanatkarlığıyla tanınan Muzaffer ustanın yanında yetişmiş ve 1972 senesinde Fatih Kundura olarak kendi atölyesini kurmuştur. 1997 senesinde ise bu işletmeyi Fatih Kundura Sanayi ve Limited Şirketine çevirmiştir.
Firmamız müşteri memnuniyetini en temel kaide olarak benimsemiş, mamüllerini bu esastan yola çıkarak hazırlamıştır.
Bay, bayan, çocuk ayrıca gıda ve ilaç sektöründe kullanılan personel ayakkabılarıyla Fatih Kundura olarak 1973'ten beri ayakkabı sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda çalıştığımız için model tasarım servisimizde hizmetinizdedir. Yapılmasını istediğiniz bir modelin resmini veya kaba bir çizimi ve muhteviyatını bizim anlayabileceğimiz bir şekilde tarif ederseniz, model tasarım servisimizde size yardımcı olunacaktır

Tüm gayretlerimiz memnuniyetiniz içindir.

Saygılarımızla,
FATİH KUNDURA

MK Creative Studio / ALTYAPI OpenCart / Fatih Kundura © 2012